Spotkanie Świąteczno – Noworoczne w Europejskim Klubie Biznesu Polska.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy 2016 Rok stanowiły miłą okazję do spotkania Członków Europejskiego Klubu Biznesu Polska  w gościnnych progach Hotelu – Restauracji Czarny Kot – My Warszaw Residence w dniu 4 grudnia br.  Spotkanie przebiegające w przyjemnej świątecznej atmosferze było przyczynkiem do podsumowania mijającego roku, podzielenia się swoimi sukcesami osiągniętymi w pracy zawodowej oraz wspólnej radości z nadchodzących dni świętowania i refleksji.

4

Prezes pan Janusz Cieślak w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim obecnym za współpracę w bieżącym roku i przypomniał przedsięwzięcia podjęte w omawianym okresie, wśród których najbardziej spektakularnym była po raz pierwszy zorganizowana uroczysta Gala wręczenia Nagród klubowych. Przedstawił również zamierzenia na rok 2016. Kończąc złożył wszystkim przybyłym i ich Rodzinom najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne.

Wigilia_44

Nad całością czuwała jak zwykle Pani Elżbieta Studzińska, która na tę okazję zaproponowała menu oparte na tradycyjnych daniach kuchni polskiej. W rodzinnej atmosferze Członkowie Europejskiego Klubu Biznesu Polska mieli okazję czerpać radość z chwil spędzonych ze swoimi przyjaciółmi i kolegami.

This slideshow requires JavaScript.