Jarosław Skowroński, członek Zarządu i Przewodniczący Komisji Zagranicznej Europejskiego Klubu Biznesu Polska dyplomatą w Republice Bułgarii.

Miło nam poinformować, że nasz kolega Jarosław Skowroński,  członek Zarządu i Przewodniczący Komisji Zagranicznej Europejskiego Klubu Biznesu Polska objął stanowisko radcy i zastępcy kierownika Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Sofii. Objęcie tego stanowiska było wynikiem wygranego konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Gospodarki.
Jarosław Skowroński
Jarosław Skowroński jest z wykształcenia ekonomistą i dziennikarzem. W dotychczasowej karierze zawodowej pełnił między innymi funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora Biura Komunikacji dwóch wicepremierów. Nie jest to także pierwsza placówka dyplomatyczna naszego Kolegi. W przeszłości był radcą i zastępcą ambasadora RP w Indonezji oraz konsulem w Ambasadzie RP w Turcji.

Mamy nadzieję, że praca naszego Kolegi na placówce dyplomatycznej przyczyni się do dalszego rozwoju współpracy Europejskiego Klubu Biznesu Polska z bułgarskimi organizacjami gospodarczymi,  co w rezultacie doprowadzi do wzrostu wymiany handlowej pomiędzy obydwoma krajami.

Zarząd i członkowie Europejskiego Klubu Biznesu Polska składają serdeczne gratulacje i życzą wielu sukcesów na nowym miejscu pracy.