Patronat honorowy Europejskiego Klubu Biznesu Polska nad CEE Manufacturing Excellence Awards.

Z przyjemnością informujemy, że Europejski Klub Biznesu Polska objął patronat honorowy nad przedsięwzięciem CEE Manufacturing Excellence Awards, które odbędzie się 16 czerwca br. w Hotelu InterContinental w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Wydawnictwo EuropaProperty i CEO Manufacturing Magazine.

1506_man_baner_duży

Będzie to czwarte już rozdanie nagród CEE Manufacturing Excellence Awards. CEE Manufacturing Excellence Awards to najważniejsze coroczne wydarzenie w branży produkcyjnej, będące okazją do wyrażenia uznania dla sukcesów przedsiębiorstw produkcyjnych reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nie ma większego zaszczytu dla lidera biznesu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Ponad trzysta osób piastujących stanowiska na szczeblu kierowniczym pojawi się jednego wieczoru w jednym miejscu: na gali wręczenia nagród CEE Manufacturing Excellence Awards. Będzie to okazja do wyróżnienia osób, które wykazały się szczególnymi zasługami, zapewniając podległym sobie organizacjom największe osiągnięcia. W gali wezmą udział osoby pełniące funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach działających w regionie, a także przedstawiciele mediów, dostawcy i eksperci w dziedzinie technologii produkcji.

Więcej informacji na stronie www.ManufacturingAwards.eu