Europejski Klub Biznesu Polska uhonorowany statuetką „OTWARTE SERCE”.

Z przyjemnością informujemy, że Europejski Klub Biznesu Polska został uhonorowany statuetką „OTWARTE SERCE” przyznaną przez Radę Pań Polskiego Czerwonego Krzyża. To bardzo cenne dla nas wyróżnienie zostało wręczone w dniu 7 grudnia br. w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie podczas Koncertu Charytatywnego „Dajmy wakacje ubogim dzieciom”. Dochód z koncertu i przeprowadzonej w jego trakcie aukcji przeznaczony zostanie na wakacje dla dzieci z ubogich, głównie wielodzietnych rodzin z różnych regionów kraju.

DSC_0074

Europejski Klub Biznesu Polska otrzymał statuetkę autorstwa prof. Zofii Wolskiej za wspieranie działań akcji Rady Pań „Dajmy wakacje ubogim dzieciom”.

DSC_0138

Rada Pań Polskiego Czerwonego Krzyża działa od ponad 20 lat i jest organizacją non-profit. Wzoruje się na przedwojennej tradycji Komitetu Pań, który niósł pomoc rannym oraz potrzebującym w czasie wojny i okupacji. Radę Pań stanowią kobiety wrażliwe na potrzeby najmłodszych, które charytatywnie angażują się w zbieranie funduszy, a także przekazują własne środki i dary.

Dyplom Otwarte Serce 001

This slideshow requires JavaScript.