Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne i członek Kapituły Nagród EKB Polska, zaprezentował program 73 wyścigu.

W dniu 4 kwietnia 2016 r. w Hotelu Marriott odbyła się uroczysta prezentacja tras 73 już Tour de Pologne UCI World Tour. Tegoroczny wyścig odbywający się pod hasłem „Szlakiem historii”poprowadzi nas do wielu miejsc związanych z polską historią. A więc rozpoczyna Radzymin, Warszawa, Tarnowskie Góry, Katowice, Zawiercie, Nowy Sącz, Rzeszów, Wieliczka, Zakopane, Bukowina Tatrzańska aż do mety w Krakowie. Po raz pierwszy zorganizowany zostanie także wyścig dla pań – Tour de Pologne Women. Tour de Pologne to nie tylko światowej rangi wydarzenie sportowe, ale także wspaniała wizytówka i promocja Polski w najlepszym tego słowa znaczeniu. „Mamy imprezę, na którą przyjeżdża cały świat…” –  tak o Tour de Pologne mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne. Z prawdziwą przyjemnością pragniemy odnotować, że Czesław Lang jest członkiem Kapituły Nagród Europejskiego Klubu Biznesu Polska.

foto_1

Wcześniej, w dniu 17 marca 2016 r. w warszawskim Centrum Olimpijskim, podczas XII Gali Sportu i Biznesu, Dyrektor Generalny Tour de Pologne  Czesław Lang odebrał nagrodę DEMES dla Tour de Pologne w kategorii Wydarzenie Sportowe.

7 Jak podkreślono, dzięki doskonałej pracy organizacyjnej Tour de Pologne dołączył do grona najważniejszych wyścigów kolarskich w Europie. Ponad 3 miliony kibiców na trasie, transmisje telewizyjne w 119 państwach na całym świecie, wielkie emocje od pierwszego do ostatniego etapu to ogromna zasługa i sukces Dyrektora Generalnego Tour de Pologne  Czesława Langa.   Zarząd i członkowie Europejskiego  Klubu Biznesu Polska składają serdeczne gratulacje i życzą dalszych osiągnięć!

Informacja_prasowa_4_kwietnia_2016 3

Informacja_prasowa_4_kwietnia_2016 2

Informacja_prasowa_4_kwietnia_2016 1

Zwiastun 73 Tour de Pologne UCI World Tour.

Animacje i wizytówki wszystkich etapów.

foto_2