Prezes EKB Polska Janusz Cieślak panelistą na Konferencji: Rewolucje w Innowacjach 2018.

 

 

Dnia 25 maja w warszawskiej siedzibie Microsoft Polska odbyła się Konferencja:  Rewolucje w Innowacjach 2018.

Konferencja zorganizowana została przez WHY Media Group we współpracy z Microsoft Polska. W wydarzeniu wzięły udział osoby pełne pasji, stosujące innowacyjne i nowoczesne rozwiązania oraz pomysłowość sprawnie wykorzystywaną w biznesie.

 

 

Konferencja obejmowała sześć paneli dyskusyjnych:

  • Pierwszy z nich dotyczył innowacyjności w polskich firmach oraz samorządach.
  • Drugi obejmował zagadnienia dotyczące nauki oraz edukacji.
  • Podczas trzeciego panelu dyskutowano o problemach innowacji w technologii.
  • Czwarty panel, w którym uczestniczył Prezes Europejskiego Klubu Biznesu Polska Janusz Cieślak to innowacje w finansach oraz zarządzaniu.  W panelu tym zaprezentowali się także: Karolina Hudowicz, członek zarządu International Coach Federation, dyrektor ICF Śląsk, Ewelina Romańska, dyrektor HR Franke Polska, Monika Toczyńska, prezes Kancelarii Audix Polska, Olga Wilińska, prezes IBI.pl oraz Anna Stokłosa, właścicielka Hotelu SM oraz Leśnego SPA w Krakowie.
  • Przedostatni panel traktował o innowacjach w NGO.
  • Panel: Kobieta w innowacjach; kultura, sztuka, moda, uroda, był ostatnim, szóstym segmentem konferencji.

Konferencja: Rewolucje w Innowacjach 2018 zakończyła się ciekawymi wnioskami na temat zarówno wagi innowacji oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak i czynnika ludzkiego, który zawsze pozostanie determinujący, podkreślono rolę podejmowania właściwych decyzji w relacjach z pracownikami, a także wyboru odpowiednich technologii. Konferencja streamingowana była na całą Polskę dzięki Microsoft Polska, a tematy poruszane przez zaproszonych panelistów zachęcały do gorących rozmów i wymiany doświadczeń.

This slideshow requires JavaScript.