Patronat merytoryczny EKB Polska nad Kongresem Praktyków Biznesu w Sosnowcu.

Miło jest nam poinformować, że Europejski Klub Biznesu Polska objął patronat merytoryczny nad Kongresem Praktyków Biznesu w Sosnowcu, który odbędzie się 2 września 2015 r. Wydarzenie jest organizowane przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu i będzie miało formułę spotkania ekspertów z zakresu m.in. promocji przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych. Spotkania będą miały charakter praktycznych warsztatów, podczas których uczestnicy nabędą wiedzę z interesujących ich obszarów
Głównym zamierzeniem Kongresu jest przedstawienie ważnych zagadnień biznesowych w formie praktycznych prelekcji atrakcyjnych dla lokalnego przedsiębiorcy. Kongres adresowany jest do wszystkich osób, które prowadzą lub też zamierzają prowadzić własną firmę i stanowić będzie znakomitą okazję do spotkania oraz dyskusji z najlepszymi praktykami z obszaru prawa pracy, finansów, zarządzania, Public Relations czy też technik sprzedaży i negocjacji.
Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie, które koresponduje misją oraz celami z Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wnioski z Kongresu Praktyków Biznesu przedstawione zostaną w październiku podczas V EKMŚP w Katowicach.

Więcej informacji – http://www.humanitas.edu.pl/Kongres_Praktykow_Biznesu