Jubileusz programu „Państwo w państwie”.

rob_3856

W dniu 2 października, został wyemitowany jubileuszowy odcinek programu „Państwo w państwie”, który od 5 lat gości na antenie Telewizji Polsat. W dwusetnym, specjalnym odcinku programu twórcy przypomnieli sprawy, które zakończyły się pomyślnie dla bohaterów reportaży. Był też urodzinowy tort i materiały zza kulis.
Program, prowadzony jest przez redaktora Przemysława Talkowskiego laureata nagrody BENE MERITUS – DOBRZE ZASŁUŻONY 2015 przyznanej przez Kapitułę Nagród Europejskiego Klubu Biznesu Polska.   Dziennikarze magazynu ujawniają  patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.

„Państwo w państwie” od 5 lat utrzymuje swoją pozycję wśród programów publicystycznych i posiada stałą widownię. W tym czasie, po opisywanych przez redakcję „Państwa w państwie” historiach dokonano m.in. wielu istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a ok. 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji, bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.

Z okazji Jubileuszu odbyło się także spotkanie dziennikarzy programu i Zarządu TV POLSAT z zaproszonymi gośćmi, wśród których był Prezes EKB Polska Janusz Cieślak.

W imieniu Zarządu i przedsiębiorców zrzeszonych w Europejski Klubie Biznesu Polska redaktorowi Przemysławowi Talkowskiemu i całej ekipie dziennikarzy oraz osób pracujących przy realizacji programu składamy serdeczne podziękowania i gratulacje !

Redaktor Przemysław Talkowski i Prezes EKB Polska Janusz Cieślak
Redaktor Przemysław Talkowski i Prezes EKB Polska Janusz Cieślak