Europejski Klub Biznesu Polska popiera akcję #zostanwpolsce!

Europejski Klub Biznesu Polska włączył się do akcji zainicjowanej przez Warszawską Izbę Gospodarczą pod hasłem #zostanwpolsce. Inicjatywa ma na celu wsparcie krajowych firm z sektorów, które najboleśniej dotyka sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa, poprzez zachęcanie do planowania wypoczynku w kraju, wybierania produktów polskich producentów,  korzystania z usług polskich firm rodzinnych i firm z polskim kapitałem.

Europejski Klub Biznesu Polska jako organizacja zrzeszająca przedsiębiorców w oczywisty sposób wspiera i solidaryzuje się z polskimi firmami.  Odbudowa naszej gospodarki, która obecnie ponosi olbrzymie straty, potrawa

kilka lat. Ze swej strony od dawna propagujemy i zachęcamy konsumentów do kupowania produktów z kodem kreskowym zaczynającym się od liczby 590.  Dziś, podczas epidemii, w trosce o siebie i najbliższych, wszyscy w miarę możliwości staramy się zostać w domu. Epidemia minie, ale póki trwa, w trosce o naszą gospodarkę, apelujemy: zostań w Polsce! Niech to będzie wkład społeczeństwa w odbudowanie silnej polskiej gospodarki. Jesz cze raz pokażmy naszą polską SOLIDARNOŚĆ.

W ramach akcji #zostanwpolsce utworzona została strona www.zostanwpolsce.com, na której zamieszczane i promowane są oferty polskich przedsiębiorców.  Zgłoszenia przyjmowane są nieodpłatnie, za pośrednictwem formularza //zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie. Działania wspiera Stowarzyszenie Polskich Mediów, które zrzeszając blisko 1000 przedstawicieli mediów, zarówno dziennikarzy jak i fotografów, blogerów, vlogerów i reporterów, aktywnie włącza się w promocję polskich marek.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej promocji!  Razem możemy więcej. Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą wszystkim nam przetrwać ten ciężki czas i  stać się mocniejszymi. Z całą pewnością pomocna dłoń podana DZIŚ, przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków kryzysu i uczyni polskie firmy silniejsze JUTRO.