Europejski Klub Biznesu Polska honorowym patronem VII edycji „Profesjonaliści dla profesjonalistów”.

Miło nam poinformować, że Europejski Klub Biznesu Polska objął honorowym patronatem spotkanie „Profesjonaliści dla profesjonalistów”, które odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 r. na Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie, przy ulicy Nowoursynowskej 159.

Branża meblarska w Polsce to dynamicznie rozwijający się obszar polskiej gospodarki. Polskie meble są cenionym produktem na rynkach europejskich, zarówno z uwagi na jakość jak i korzystną cenę.

W celu utrzymania wysokiej 4 pozycji rankingowej krajów eksportujących meble należy pamiętać jak ważny jest aspekt doskonalenia firm zarówno w obszarze produkcyjnym, technologicznym czy zarządczym.

„Profesjonaliści dla Profesjonalistów” to cykliczne spotkania przedsiębiorców branży meblarskiej organizowane przez TopSolution wraz z partnerami, które umożliwią udział w bezpłatnych szkoleniach, panelach dyskusyjnych czy możliwość spotkania się ze specjalistami nie tylko ze swojego obszaru działalności.

Tegoroczna, ósma już edycja odbędzie się po raz pierwszy na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie. Uczestnicy spotkania w dniach 9-10 czerwca 2017 r. będą mogli skorzystać z certyfikowanego szkolenia z TopSolid, dowiedzieć się jak pozyskiwać środki zarówno na działalność jak i rozwój swoich firm dzięki nowemu Programowi Sektorowemu WoodIN, dotacją unijnym (przewidywany jest punkt konsultacyjny), poznać nowe, ciekawe rozwiązania z zakresu nowoczesnych tworzyw drzewnych wykorzystywanych w meblarstwie czy jak chronić własność przemysłową.

To tylko niektóre z różnorodnej ofert teamów VIII Edycji „Profesjonalistów dla Profesjonalistów”.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania dostępne są na stronie Wydziału Technologii Drewna SGGW w Warszawie, TopSolution oraz fanpage-u na Facebooku Wydziału Technologii Drewna.

Serdecznie zapraszamy!