Europejski Klub Biznesu Polska honorowym patronem Ogólnopolskiego Forum Biznesu – Strategiczne Zarządzanie Firmą – wyzwania XXI wieku.

Miło jest nam poinformować, że Europejski Klub Biznesu Polska objął honorowy patronat nad organizowanym przez firmę szkoleniowo-doradczą AVENHANSEN Sp. z o.o. Ogólnopolskim Forum Biznesu – Strategiczne Zarządzanie Firmą – wyzwania XXI wieku, które odbędzie się w dniach 14-15 marca 2016 w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdrój. Wydarzenie stanowi wyjątkową propozycję, inicjującą cykl spotkań biznesowych dla kadry zarządzającej – właścicieli i wszystkich kierujących / zarządzających firmami.

Baner_Forum_Biznesu_w_Krynicy_z_data

Specjalnie dla osób zajmujących się zarządzaniem firma AVENHANSEN Sp. z o.o. przygotowała wyjątkową formułę eksperckiego szkolenia połączonego z wieczorem integracyjnym w klimatycznej Restauracji Domek w Dolinie, przy regionalnej muzyce najlepszej w okolicy kapeli góralskiej!

Dzięki praktycznemu szkoleniu, jak również wykładowi „Firma XXI wieku”, który poprowadzi gość specjalny – prof. Andrzej Blikle, uczestnicy będą potrafili wyznaczyć, zaplanować, wdrożyć, wspierać, monitorować i modyfikować działania prowadzące do osiągnięcia przez firmę strategicznych celów. Co więcej nabędą umiejętność wykorzystania nowoczesnych rozwiązań do szukania możliwości rozwoju, jak i monitorowania efektywności działania firmy. Stanowi to jedynie część korzyści, jaką uczestnicy osiągną, biorąc udział w Ogólnopolskim Forum Biznesu. Przed konferencją zostanie przesłana do uczestników ankieta, która pozwoli maksymalnie dopasować program Forum do indywidualnych oczekiwań, aby uczestnicy odnieśli pełną satysfakcję z wzięcia udziału i wynieśli, jak najwięcej korzyści.

Warto tam być! Krynica w ostatnich latach stała się doskonałym miejscem spotkań przedstawicieli świata biznesu. Nie może Państwa tam zabraknąć!

Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia, firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.