Debiut giełdowy członka EKB Polska spółki MEGA SONIC.

DSC_5664 (2)MegaSonicZarząd Europejskiego Klubu Biznesu Polska z prawdziwą przyjemnością informuje, że w dniu 12 marca 2014 roku, do grona emitentów parkietu NewConnect warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych dołączył MEGA SONIC S.A., członek Europejskiego Klubu Biznesu Polska. To szósty tegoroczny debiut oraz 444 spółka, którą dotychczas zanotowano na NewConnect. 

Firma od dwudziestu lat działa na rynku automatycznej identyfikacji danych oraz systemów bezpieczeństwa i radiowej identyfikacji (RFID). Z systemów dostarczanych przez spółkę korzystały już jednostki sektora administracji państwowej, bankowości i finansów, wojska i służb specjalnych. W przyjętej strategii rozwoju spółka dąży do wzmocnienia pozycji lidera, przy jednoczesnym zwiększaniu skali prowadzonej działalności. Zakłada też powiększenie udziału w rynku specjalistycznych wdrożeń Automatycznej Identyfikacji Danych, dzięki poszerzaniu bazy klientów. Pełne informacje o spółce wraz z ofertą znajdują się w zakładce „Oferty członków Klubu”. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony informacyjnej spółki Mega Sonic i nawiązania współpracy.

Zarząd i członkowie Europejskiego Klubu Biznesu Polska składają Prezesowi spółki panu Andrzejowi Gluzie serdeczne gratulacje wraz z życzeniami konsekwentnego rozwoju firmy i realizacji zamierzonych celów.