Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus M. Ragus Sp. J.

ragus_reklama_do_ekb_26-09-2016

Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną w latach 70 poprzedniego wieku.
Dzięki dużemu doświadczeniu i kreatywności 49 specjalistów z branży poligraficznej stanowi duży potencjał, z którego mogą skorzystać nasi Klienci. A są nimi zarówno firmy małe, średnie, jak również duże korporacje. W zależności od ich potrzeb jesteśmy w stanie dostarczyć wycinek lub kompleksową usługę od projektowania, druku, obróbki introligatorskiej do dystrybucji gotowych produktów.
Głęboko wierzymy, że każdy projekt, jaki możemy sobie wyobrazić jest możliwy do zrealizowania, a od naszej wyobraźni i zaangażowania zależy osiągnięcie doskonałości w jego wytworzeniu. Dlatego też pokazujemy alternatywne pomysły prowadzące do nowych rozwiązań lub jeśli Klient ma gotowy pomysł to my pomagamy mu osiągnąć zamierzony efekt, który niejednokrotnie jest lepszy od wyobrażeń.

Wykonywane produkty:
projekty graficzne, broszury, foldery, katalogi, teczki na dokumenty, plakaty, ulotki, książki, kalendarze, bloczki, opakowania kartonowe (z tektury litej, kaszerowane, z tektury falistej), standy, ekspozytory, display-ie, woblery i inne nietypowe produkty..

Zasoby ludzkie:
49 osób (w tym kadra zarządzająca i główni operatorzy maszyn z wyższym wykształceniem poligraficznym). Dodatkowo 50 dyspozycyjnych osób zaangażowanych do pracy na umowę zlecenie (w przypadku zlecenia z pracami manualnymi).

Infrastruktura:
4 500 m2 hal zapełnionych maszynami, a w tym:
– własny Prepress DTP i CTP (przygotowalnia do druku)
– maszyny drukujące
– rozbudowana introligatornia

Sposób pracy z Klientami (Jesteśmy dyspozycyjni praktycznie przez 24 godziny/dobę)
Każdy Klient ma swojego opiekuna handlowego. Opiekun Klienta posiada wiedzę techniczną poligraficzną, dzięki czemu jest w stanie doradzać Klientowi – ofertuje zapytania, przyjmuje zlecenia, jest łącznikiem między produkcją a Klientem. Jeśli zaistnieje potrzeba organizuje transporty z drukarni do miejsca wyznaczonego przez Klienta.

Sposób organizacji produkcji (Zapewniamy wysoką standaryzację produkcji)
Każda praca przyjęta do produkcji posiada elektroniczną specyfikację powstałą podczas przygotowania oferty przez Opiekuna Klienta. Dodatkowo do każdej pracy produkowany jest certyfikowany wydruk kolorystyczny i makieta ozalidowa. W trakcie produkcji prowadzony jest pełen nadzór elektroniczny zaczynając już od harmonogramowania poprzez przyjęcie surowca i poszczególne procesy technologiczne, aż do przekazania gotowego wyrobu na magazyn ekspedycyjny, dzięki czemu osiągamy pełną kontrolę zgodności wyrobu.

Certyfikacja
Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w obszarach: Obsługi Klienta, Przygotowania do druku, Druku i Procesach Introligatorskich. System DDD.
Zorganizowane procesy oparte o system zarządzania jakością wspierane systemem MIS / ERP zapewniają Klientom bezpieczeństwo, wygodę i pewność realizacji zleceń.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Letniskowej 4 w Pilawie, gdzie będzie możliwość bliższego poznania naszej działalności.
Bardzo chętnie przyjmiemy zaproszenie do odwiedzenia Państwa firmy z możliwością prezentacji naszych produktów i odpowiadającym im kosztom produkcyjnym.
Zapraszamy do nawiązania stałej współpracy !!!
Współpraca z Państwem będzie dla nas zaszczytem.

W imieniu całego zespołu

Jacek Ragus
Prezes
Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS Sp.J.
08-440 Pilawa, ul. Letniskowa 4
tel. +48 25 740 50 05 fax +48 25 740 50 06

www.ragus.pl

e-mail: sekretariat@ragus.pl marketing@ragus.pl

ragus_logotypy_stopka