Żaneta Berus

zanetaberus-plansza

Pani Żaneta Berus jest Prezesem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym EXPO XXI Warszawa oraz członkiem Zarządu Sapphire Group – właściciela m.in. EXPO XXI Warszawa. Laureatka związana jest z EXPO XXI Warszawa od 16 lat. W 2006 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego, które od 2010 roku łączy z funkcją Prezesa Zarządu. Zarządza wszystkimi działami w obiekcie – sprzedaży, centrum usługowym, technicznym, finansowym i IT.

Pod kierunkiem Żanety Berus EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering czy zakwaterowanie. Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Warszawskiej Korporacji Targowej, Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Brytyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Branża eventowa ceni Żanetę Berus przyznając naszej laureatce nagrody, będące wyrazem  uznania dla Jej wkładu w rozwój polskiego przemysłu spotkań oraz promocję Polski, jako atrakcyjnego miejsca dla biznesu i turystyki.

Żaneta Barus odbiera nagrodę
Pani Żaneta Berus odbiera nagrodę

certyfikaty-berus