Firma rodzinna „PINUS J and M SMOLARCZYK”

Laureat Nagrody PRO FUTURO – DLA PRZYSZŁOŚCI 2015

Firma rodzinna „PINUS J and M SMOLARCZYK” „za ekspansję zagraniczną polskiej marki produkującej drewniane okna, drzwi i ogrody zimowe oraz szczególne osiągnięcia w rozwoju własnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych”.

Firma powstała w 1991 roku. Produkuje wyłącznie na zamówienia, a podstawą jej sukcesów na rynku krajowym oraz rynkach Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych są dostosowane do indywidualnych potrzeb nietypowe rozwiązania, nowoczesne linie produkcyjne, sprawdzone technologie i kilkuset osobowa doświadczona załoga. Dla odbiorców w Wielkiej Brytanii i Irlandii Firma wykonuje tradycyjne angielskie okna typu sash-window.

Wysoka jakość świadczonych usług w zakresie doradztwa oraz realizacji nietypowych rozwiązań sprawia, iż niezmiennie od ponad 24 lat firma cieszy się rosnącym zaufaniem i zadowoleniem klientów, które są najlepszymi wyznacznikami osiągniętego sukcesu.
Sukces okien i drzwi firmy PINUS to wynik konsekwentnego działania Zarządu firmy od pierwszej chwili jej istnienia, to wynik wysiłku zespołu konstrukcyjnego zamierzającego do stałego podnoszenia jakości wyrobów. To ciągle poszukiwanie nowych, coraz lepszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. To dbałość o detal, o każdy szczegół, wynajdywanie coraz doskonalszych materiałów, pilne obserwowanie światowych trendów. To systematyczne rozwijanie sieci handlowej, współpraca z architektami, podążanie za coraz bardziej wyszukanymi potrzebami Klienta. Główny element przewagi konkurencyjnej firmy PINUS to myśl techniczna i własna konstrukcja.

Certyfikaty Nagród EKB Polska 2015 010