PAULA Sp. z o.o. sp. k.

FPH PAULA Sp. z o.o. sp. k. jest firmą rodzinną działającą od 1991 r. Firma PAULA od początku swojej działalności postawiła na innowacyjność i najwyższą jakość oferowanych produktów i ta dewiza przyświeca jej do chwili obecnej. Jako jedna z pierwszych, rozpoczęła produkcję naturalnych dodatków do żywności w oparciu o nowatorskie technologie suszenia oraz naturalną bazę surowcową – świeże owoce i warzywa, naturalne soki oraz koncentraty owoców i warzyw. Najwyższej jakości suszone owoce i warzywa oraz koncentraty są doskonałym, wysokowartościowym dodatkiem do zup, sosów, deserów, lodów, muesli, herbat, żywności dla dzieci, dań z makaronu i ryżu, produktów mlecznych, słodyczy oraz żywności turystycznej. Nie ma takiej dziedziny w produkcji spożywczej, w której naturalne dodatki pochodzące z PAULI nie miałyby zastosowania. Dzięki nim produkty zyskują naturalny wygląd, zapach i smak.

Produkty firmy PAULA znalazły wysokie uznanie za granicą, potwierdzane dynamicznie rosnącym exportem do Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Holandii, Ukrainy, Rosji, Litwy, Francji, Niemiec, Czech, Słowacji, Włoch, Izraela, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii.

Wśród klientów „PAULI” znajdują się zarówno krajowi producenci, jak i międzynarodowe koncerny, wśród których są m.in.: Nestle, Unilever, Danone, Dr.Oetker, Kerry, Hugli Food, Podravka, Kamis, McCormick, Prymat, Ajinomoto, Rieber Foods, Jutrzenka, Heinz, Animex, Herbapol, Orkla Foods, Hügli.

W swojej ofercie firma PAULA posiada również naturalne przekąski z suszonych owoców i warzyw Crispy Natural, produkowane bez dodatku tłuszczu. Nowością są chipsy z sera o obniżonej do 20 proc. zawartości tłuszczu w różnych kompozycjach smakowych.

FPH PAULA Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Łódzka 145a, 62-800 Kalisz
www.paula.com.pl
www.crispynatural.pl

Odwiedź nas na Facebooku:
www.facebook.com/rewolucyjnechipsyzsera
NIP: 618-209-30-96
REGON: 300979813
KRS: 000317785 Sąd Rejonowy w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
BANK: Raiffeisen Bank Polska S.A w Warszawie o. w Kaliszu: 15175011650000000011983798