Walkrys

logo-walkrys300GRUPĘ OCHRONY “WALKRYS SECURITY” reprezentują dwa podmioty gospodarcze:

Licencjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia “WALKRYS-SECURITY” Krzysztof Walendziewski i “WALKRYS-SECURITY” Sp. z o. o.

Agencja Ochrony “WALKRYS-SECURITY” Krzysztof Walendziewski powstała w 2004r. Jej założycielem i właścicielem jest Krzysztof Walendziewski. “WALKRYS-SECURITY” Sp. z o. o. powstała w 2009r. i jest spółką kapitałową. Obydwie firmy posiadają Koncesję na prowadzenie działalności w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego wydaną przez MSWiA. “WALKRYS-SECURITY” Sp. z o. o. posiada uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie usług detektywistycznych na podstawie “Wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych” prowadzonego przez MSWiA. Obydwie firmy posiadają “Polisę od Odpowiedzialności Cywilnej kontraktowo – deliktową” na kwotę po 1 mln zł. – każda. Wykonywane usługi detektywistyczne są objęte Ubezpieczeniem OC na kwotę 15 tys EURO.

W zakres usług oferowanych przez GRUPĘ OCHRONY WALKRYS SECURITY wchodzą:

 • usługi detektywistyczne
 • windykacja należności
 • wywiad gospodarczy
 • obsługa prawna
 • ochrona fizyczna:
 1. stała ochrona obiektów przez umundurowanych agentów ochrony z bronią i bez broni wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności;
 2. ochrona osób i mienia w biurowcach, szkołach, przedszkolach, żłobkach, a także w obiektach użyteczności publicznej oraz w renomowanych hotelach;
 3. obsługa recepcji przez wykwalifikowane kadry;
 4. ochrona fizyczna osób, także VIP.
 • konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych;
 • projektowanie i montaż systemów zabezpieczenia technicznego

Trzon kadry zarządzającej GRUPY OCHRONY WALKRYS-SECURITY stanowią wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści posiadający licencje pracowników ochrony fizycznej i technicznej II stopnia. Ich wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu ochrony osób i mienia stanowią gwarancję dla najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

GRUPA OCHRONY WALKRYS-SECURITY” przywiązuje również dużą wagę do procesu rekrutacji i selekcji szeregowych pracowników. Nasi pracownicy ochrony, już na etapie wstępnym, są szczegółowo sprawdzani pod kątem dotychczasowego zatrudnienia i kwalifikacji, a w trakcie zatrudnienia w naszej firmie, ich wiedza merytoryczna jest stale weryfikowana przez inspektorów nadzoru naszej firmy.

Zapraszam do współpracy!

04-216 Warszawa
ul. Biskupia 12 lok. 19
tel. (+48 22)784 24 35
faks (+48 22)845 26 99
tel. kom. 0609 72 91 97
kontakt@walkrys-security.pl

www.walkrys-security.pl

This slideshow requires JavaScript.