Mega Sonic

logo RGB

W dniu 12 marca 2014 roku akcje Mega Sonic S.A. zadebiutowały na rynku NewConnect, którego organizatorem jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Tym samym Mega Sonic dołączył do prestiżowego grona spółek publicznych.

Mega Sonic S.A. jest integratorem systemów informatycznych wykorzystujących kody kreskowe i technologię RFID. Potrafimy zaprojektować optymalna strukturę IT dla przedsiębiorstwa w oparciu o przeprowadzony audyt potrzeb, dostarczyć wszystkie elementy systemu takie jak serwery, sieci LAN i WLAN, stacje robocze stacjonarne i mobilne oraz doradzić w zakresie elementów peryferyjnych, jak czytniki kodów czy drukarki etykiet. Jednocześnie współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi przez nas producentami aplikacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania wspomagające pracę magazynów, szpitali, kurierów, mobilnych handlowców. Od wielu lat specjalizujemy się w komputerach przemysłowych dostarczanych do klientów z takich sektorów jak: energetyka, kolej, porty i terminale kontenerowe, ratownictwo medyczne, cukrownie czy fabryki samochodów. W naszej ofercie, w związku z coraz większą ilością danych znajdujących się w obiegu, znalazły się rozwiązania aplikacyjne związane z zarządzaniem, kontrolą i ochroną informacji w celu zapewnienia naszym Klientom maksymalnego bezpieczeństwa IT. Sprawny zespół techniczny instaluje i konfiguruje dostarczone elementy, wdraża i szkoli personel Klienta oraz służy wsparciem po zakończeniu projektu w ramach umów serwisowych.

Megasonic

17 września 2015 r. Mega Sonic S. A. otrzymała, podczas uroczystej gali CEE Capital Markets Awards, dwie nagrody za rok 2014 w kategoriach: „New Connect – Listing of Year” oraz „New Connect Performer of Year”. Finałowa gala, podczas której wręczono nagrody pierwszej edycji CEE Capital Markets Awards odbyła się w Warszawie. Wsród nominowanych w 18 kategoriach, znalazły się spółki z Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Bułgarii, Austrii, Niemiec, Słowenii i Chin. Zwycięzców wybierało jury złożone z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z Warszawy i Bukaresztu. Wśród nagrodzonych, oprócz Mega Sonic S.A. znalazły się takie firmy jak Wirtualna Polska Holding S. A., Grupa LOTOS S. A., ENERGA S. A. czy Bank Pekao S. A.

W tym samym dniu, Wiceprezes Zarządu Mega Sonic S. A. – Radosław Głuszkiewicz odebrał podczas dorocznej konferencji organizowanej przez RRC – jednego z największych dostawców produktów sieciowych i telekomunikacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, tytuł RRC Gold Partner 2015. Jest to kolejne wyróżnienie otrzymane przez Mega Sonic S. A. od tego dostawcy za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sprzedaży urządzeń.

09 grudnia 2015 r. Mega Sonic S. A. otrzymała, podczas gali „Skrzydła Biznesu 2015” organizowanej przez Dziennik Gazetę Prawną, wyróżnienie w kategorii „firma średnia – ranking ogólnopolski”. Gala Skrzydła Biznesu 2015, podczas której wręczono nagrody odbyła się w Warszawie. Metodologia rankingu opracowana została przez Dziennik Gazetą Prawną i największą światową wywiadownię gospodarczą Bisnode (Grupa Dun&Bradstreet). Kryteriami rankingu był obrót (wyniki finansowe), dynamika wzrostu sprzedaży, failure score (kryterium nieupadłości firmy w ciągu najbliższych 12 miesięcy) – czy firmie grozi upadłość. Skrzydła Biznesu to nagroda za postawę przedsiębiorców, którzy w czasach spowolnienia gospodarczego skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Świetne wyniki finansowe, wysoka dynamika wzrostu sprzedaży, wiarygodność w relacjach z klientami i partnerami – takie właśnie cechy posiadają firmy uhonorowane tym wyróżnieniem.

Kontakt:

ul. Kruszyńska 30B

01-365 Warszawa

Adres do korespondencji: 01-362 Warszawa, Pl. Kasztelański 3

Mail: info@megasonic.pl
www.megasonic.pl
Tel. +48 22 637 87 15
Fax: +48 22 664 84 28